Огляд трьох планшетних новинок від Lenovo

Зовсім нещодавно, на сайті популярного італійського ресурсу Eeevolution були помічені фотографії трьох, ще не представлених офіційно планшетних новинок від китайського виробника Lenovo – IdeaTab A8, IdeaTab A7 і остання – IdeaTab A10. Детальної інформації про ці три гаджети зовсім мало.

З усього доступного можна сказати, що все три планшети матимуть досить потужні, можливо флагманські характеристики, які зроблять ці пристрої одними з самих кращих у світі планшетів.

Якщо вірити рендеру, ці гаджети отримають фронтальні динаміки і 10-дюймові дисплеї, розширення яких може скласти 1920х1080 пікселів(формат Full HD) або 2560х1440 пікселів(формат 2К). Також є інформація, що в комплекті трьох новинок йтиме багатофункціональна док-станція з форм-факторной клавіатурою, в якій розташувалася кнопка Windows.

Передбачається, що нещодавно помічені новинки працюватимуть під управлінням Windows 8.1 – новітній і найактуальнішій версії ОС Windows, з фірмовим призначеним для користувача інтерфейсом і величезною кількістю всіляко корисних можливостей. Якщо опцій планшета вам недостатньо, тоді можна купити ноутбук lenovo g580 куди великими можливостями.

Даних про системну начинку, камері і інших параметрах немає, але швидше за все, вони у цих планшетів будуть просто приголомшливими, адже виробник Lenovo любить часто радувати прихильників чимось новеньким, чимось дивовижним і незвичайним.

Дата офіційної презентації доки невідома, але швидше за все, компанія Lenovo представить ці три планшети десь в середині 2014 року.

Comments are closed.