Фотоапарат Nikon D5200

7 листопада 2012 року, японська компанія Nikon, повідомила про випуск нову бюджетну зеркалки D5200. Ця модель стала однією з кращих у своїй серії, і вона зайняла престижне місце між зеркалкой початкового рівня D3200, і професіональнішим D7000. D5200 – це продовження сімейства D5000 і D5100, в якому є присутніми помітні зміни і поліпшення.

Камера має дивовижні можливості, різні функції, а також величезний набір інструментів і налаштувань, що робить її корисною як і для любителя, так і для професійного фотографа. D5200 – це чудова камера, яка допоможе вам розкрити свої творчі здібності, і зберегти дивовижні миті вашого життя.

Спершу варто відмітити що цей фотоапарат працює на сучасному КМОП-сенсорі формату DX, який дозволяє робити знімки в розширенні 6000х4000 пікселів(24мегапикселей). Насолоджуйтеся дивовижними фотографіями, адже якість зробленої картинки залишається на вищому рівні. Насиченість, яскравість, контраст, різкість, точне перенесення кольорів і інші характеристики, є присутніми на усіх знімках зроблених D5200.

Фотоапарат має відмінну світлочутливість 100-6400 одиниць ISO, а це дозволяє робити непогані знімки навіть при низькому освітленні. Швидкість зйомки зросла до 5 кадрів за секунду, тобто тепер ви зможете запечетлить найшвидші і незабутні моменти вашого життя.

Використайте усі інструменти і функції пристрою, а також експериментуйте з різними режимами зйомки. Користуйтеся стандартними налаштуваннями і застосовуйте унікальні ефекти, фільтри, і інші можливості, які допоможуть вам в роботі. Якщо вам потрібна зарядка до фотоапарата Canon EOS 400D або до Nikon D5200 магазин nixstore.ru допоможе.

Записуйте відмінні відео із швидкістю 30 кадрів за секунду, в Full HD – якості, і з тривалістю до 30 хвилин. Застосовуйте унікальні спецефекти, і робіть професійні відеозаписи з розширенням 1080p. Передавайте свої знімки через USB – кабель, або адаптер безпровідного зв’язку. Насолоджуйтеся усіма можливостями цієї зеркалки, а також отримуйте чудові відчуття від користування.

Comments are closed.