Опис програми Ashampoo Burning Studio 2013

Програма Ashampoo Burning Studio 2013 року є однією з кращих утиліт для запису CD/DVD/Blu – ray дисків. Взагалі, ця програма є досить цікавим продуктом, створеним досить відомою компанією Ashampoo. Отже, розберемося, чим же примітна ця утиліта і що вона уміє робити.

– Запис файлів і тек

Стандартний пункт, який можна побачити в усіх програмах, призначених для запису дисків. Програма запише зображення, документи і т. д. на болванку, а якщо треба, то ще і з функцією автозапуску. До того ж, якщо у користувача є перезаписуваний диск з достатньою кількістю місця, то він може просто доповнити його потрібними файлами без перезапису усього диска.

– Архівація або відновлення файлів і тек

А ось ця функція вже цікава. Та і зустрічається вона далеко не у усіх аналогів, причому як безкоштовних, так і платних. Користувачеві дається можливість заархівувати важливі дані і скинути їх на диск, а якщо треба, то навіть стиснути і зашифрувати. Плюс до всього, програма уміє розбивати архів на декілька частин, щоб потім зберегти їх на різних дисках. За допомогою цієї утиліт також можна відновити вже наявний на диску архів.

– Запис або конвертація звуку

За допомогою цієї функції можна з легкістю записати музичні файли на болванку, причому, не лише у форматі MP3, але і у форматі WMA, який часто використовується в сучасних CD/DVD/Blu, – ray плеєрах. До речі, якщо користувач бажає надалі прослуховувати музику не лише на комп’ютері, але і на плеєрі, то спеціально для нього запише особливий диск з можливістю програвання на різних плеєрах. Ну, а якщо диск планується використати тільки на комп’ютері, то можна вибрати звичайний запис аудіо дисків. До слова кажучи, утиліта уміє не лише копіювати аудіо файли з комп’ютера, але і витягати їх зі знімного носія, тобто диска.

– Запис фільмів

Пункт дуже схожий з попереднім, тільки тут справу треба мати вже з фільмами. В цілому усі підпункти і операції залишилися ті ж, тому описувати їх наново немає сенсу.

– Копіювання CD/DVD/Blu – ray диска

З цією функцією напевно розберуться усі. Просто копіювання файлів з диска на комп’ютер.

– Створення/запис/перегляд образів дисків

Ця функція допоможе користувачеві створити образ диска і записати його на болванку, а також проглянути вже існуючий образ з диска. Є різні розширення для образів наприклад файл формату bin або iso.

– Експертні функції

Цей пункт призначений для тих користувачів, яким належить мати справу з системними і завантажувальними дисками. Утиліта грамотно запише завантажувальний системний диск, тим самим заощадивши користувачеві масу часу.

– Стирання CD – RW, DVD+RW

Тут вже точно все ясно. Знищення даних на перезаписуваному диску для подальшого його використання.

– Створення і друк обкладинок, етикеток і буклетів

Крім усього іншого, в програмі закладений ще і творчий потенціал. Так, якщо користувачеві хоче зробити барвисту обкладинку для свого диска – йому залишається лише запустити цю функцію і приступити до творчості.

Comments are closed.