Соціальна реклама: фестиваль ПОРА!

Фестиваль соціальної реклами в Омську цього року радує своїм ривком в кращу сторону. Мабуть, найважливішим стрибком була організація нового жюрі. Особливість складу в тому, що там немає жодного державного службовця, навіть не дивлячись на те, що один з організаторів – Уряд Омської області. Віктор Иссерс вивів їх із складу жюрі дивовижною пропозицією надати державним діячам майже все церемонію нагородження і право кожному на вручення сюрпризу.

За рахунок великої кількості богема і статусних осіб церемонія, звичайно, дещо затягнулася, але проте переможці із захватом стискали в руках свої знаки визнання і не помітили, що ці трепетні хвилини хвилювання перед нагородженням тягнулися так довго.

Не менш важливе досягнення фестивая6 розділення учасників на дві группи6 студенти і агентства, що робить конкуренцію рівномірною. Нагадуємо, що в попередньому році призовий фонд склав близько трьохсот тисяч рублів.

P.S. Робити бізнес в інтернеті можна за допомогою нових технологій, отриманий цифровий підпис разом із спеціальним сертифікатом дозволить легко і ефективно працювати онлайн.

Comments are closed.