Сайт в стилі мінімалізму(різні ради)

Зараз дуже поширено заводити сторіночки в інтернеті для спілкування з друзями. На таких сторіночках викладають особисті фотографії, діляться настроєм. Але є і інша сфера, коли сайт пропонує обов’язково, що не будь придбати, купивши непотрібну вам річ і потім її продати. На таких сайтах вам розповідають про те, що за допомогою того або іншого способу ви швидко розбагатієте, не роблячи майже ніяких зусиль.

Чим яскравіше сайт, тим більше він збиває людей з пантелику, на думку фахівців. Але дивлячись на подібні сайти відразу ж виникає думка, що раз власники сайту такі багаті люди, то чому вони не притягнуть до оформлення свого сайту досвідчених фахівців. Інфраструктура інтернету дозволяє охопити широку аудиторію не лише російську, але і міжнародну. Дозволяє дуже оперативно оновлювати інформацію.

Для успіху вашого сайту важлива кожна сторіночка.

Ось декілька порад для того що б уникнути роздратування і негативних емоцій у людей, які заходитимуть на ваш сайт. Не потрібно зайвих картинок, які не відносяться до тексту і великі по формату. Невеликі картинки і малюнки розбавляють монотонність довгого тексту, але переборщувати не варто.

Відсутність великих миготливих написів і знаків окликів. Це дуже часто відволікає і викликає роздратування. А так само анімовані картинки сильно уповільнюють завантаження сторінки. Взагалі простий дизайн іноді виявляється дуже до місця. Тому різні конструктори сайтів за типом http://fo.ru/ де більше акцент йде на доступність інструментів для користувача, досить ефективні.

Бажано без повторень. Чітко і лаконічно.

Наявність карти сайту. Що б у людини було чітке уявлення про те, яка може бути інформація на тій або іншій сторінці. Навігація не має бути дрібною і розташовуватися в доступному місці. Відеоролики мають бути не більше 5 – 7 хвилин.

Якщо ви продаєте, який або товар зробіть, так що б покупець відразу ж знайшов інформацію з ціною. Якщо ви фахівець, в якій або області не обов’язково через слово писати про це. Якщо ви переборщуєте з саморекламою, то можете добитися зворотного ефекту.

Не варто забувати і про контактну інформацію. Зробіть так, що б її було нескладно знайти, в ідеалі зробіть для цього окрему сторіночку. Сильним, відволікаючим чинником є фонова музика. Безумовно, музика вам подобатися, але вона може відштовхнути відвідувача сайту, якщо припаде йому не за смаком.

Чи є у вас інформація, заради якої відвідувачі до вас повертатимуться? Постарайтеся зробити їх візит на сайт цікавим.

Comments are closed.