Samsung оголосила ціну на 85-дюймовий телевізор S9 з 4K-дисплеем

Напередодні корейська компанія Samsung оголосила вартість свого новітнього 85-дюймового телевізора, екран якого має дозвіл 4K. Ціна моделі з офіційним ім’ям S9 складатиме $40 тисяч. Така висока ціна, звичайно, серйозно скоротить круг покупців цієї новинки, проте ті, кого вона не відлякає, можуть залишити попередню заявку вже прямо зараз.

Корпорація з корейського півострова поділилася з пресою усією інформацією про свій велетенський телевізор на одному з особливих заходів, який пройшов напередодні в центрі Нью-Йорку. Телевізійна панель вже змогла притягнути безліч цікавих поглядів з боку відвідувачів січневої CES 2013. Правда, офіційна вартість цієї новинки виявилася набагато вища очікуваних багатьма $30 тисяч.

Експерти ринку електроніки відразу попередили, що виріб південнокорейського вендора не буде занадто дешевим, особливо беручи до уваги його технологічну новизну, яка, як добре відомо, майже завжди несе з собою деяку надбавку до вартості продукту.

Окрім досить цікавого дизайну стійкої до трясінь підставки, схожої на мольберт художника, Samsung вказує і на ряд важливих апаратних характеристик S9, серед яких значиться висока контрастність, а також технологія Ultimate Dimming Control, що здійснює регулювання LED – підсвічування для досягнення ефектнішого і природнішого зображення.

P.S. Москва – дуже велике місто і тут багато місць для туристів. Замовляючи екскурсії по Москві ви робите своє перебування в столиці набагато простішим – вам точно покажуть усі основні її пам’ятки.

Comments are closed.