Intelligent Scissors – зручний графічний редактор для Мас-комп’ютерів

Програма Intelligent Scissors є популярним графічним редактором, орієнтованим на Мас-платформу. За допомогою цього зручного інструменту користувачі спокійно зможуть видаляти зайві об’єкти з фотографій, у тому числі розтягувати і стискати знімки, не порушуючи цілісності початкової композиції.

Відомо, що на аматорських туристичних фотознімках можна виявити випадкових перехожих або автомобіль, що несподівано опинився в кадрі і загородив яку-небудь цікаву пам’ятку. А картинки, що скачали з Інтернету, часто мають водяні знаки і підписи. Загалом, програма Intelligent Scissors допоможе позбавитися від усіх вищеперелічених об’єктів.

Варто підкреслити, що інтерфейс пакету зможуть оперативно освоїти навіть новачки. До того ж, при кожному завантаженні Intelligent Scissors відображає на дисплеї детальну довідку з описом усіх клавіш, розміщених на інструментальній панелі.

Щоб почати роботу з Intelligent Scissors, фотоаматорові досить натиснути клавішу Open і імпортувати в додаток необхідний знімок. Потім потрібно буде скористатися відповідним засобом редагування. Приміром, вбудованою кистю Remove користувач легко зможе обвести зайві об’єкти, які надалі будуть вирізані із зображення. А кисть Retain, навпаки, допоможе виділити необхідні елементи композиції. По затвердженнях розробників, для досягнення вражаючого результату слід застосовувати обидві кисті.

До речі, ефект від внесених коригувань можна оперативно оцінити прямо в процесі обробки в інтегрованому вікні передперегляду. Якщо при застосуванні кистей все-таки припустилася якої-небудь помилки, то клавіша Erase Marks дозволить швидко відмінити виділення. Після цього Intelligent Scissors автоматично виріже небажані об’єкти і зафарбує пропуск, що з’явився, спеціальними елементами фону.

P.S. Якщо ви любите слухати радіо і велику частину часу проводите онлайн, то можна викачати додаток радіо інтернет і насолоджуватися улюбленими радіостанціями де б ви не були і де є вихід в мережу.

Comments are closed.