Веб-дизайн: основні перспективи розвитку

Одним з самих затребуваних об’єктів аналізу на сьогодні є перспективи, які визначають розвиток сучасних напрямів веб-дизайну. Безліч підходів до рішення оформлення сайту постійно дає аналітикам нову поживу для роздумів. Різні інтернет-ресурси, будь то кліпи онлайн на FS.TO або ігровий портал, радують користувачів різноманітністю стилів оформлення і всілякими оригінальними рішеннями. Розвиток російськомовного Інтернету відбувається з приголомшливою швидкістю, тому можливість робити прогнози відносно тенденцій актуального оформлення може дати величезну перевагу компаніям, які обрали полем своєї діяльності Всесвітню павутину.

Зовсім ще нещодавно, в епоху модемного доступу в Інтернет, власники сайтів намагалися зробити їх максимально простими, щоб прискорити процес завантаження. Зрозуміло, що ніхто не хотів(та і зараз не хоче) декілька хвилин чекати, поки відкриється неймовірно красивий, а тому важкий ресурс. З розвитком технологій і збільшенням швидкості доступу в Інтернет така сумнівна гідність дизайну, як висока швидкість завантаження, залишилася у минулому. Сьогодні, для того, щоб притягнути потенційного клієнта, слід використати максимальний набір сучасних технологій, включаючи флеш-анимацию.

Найближчі зміни

Таким чином, можна сміливо прогнозувати подальше підвищення якості інтернет-ресурсів, яка неминуче відбуватиметься вже найближчим часом. І розважальні сайти типу fs.to, і великі корпоративні ресурси ставатимуть усе більш привабливими і функціональними. Попит на послуги професійних майстрів дизайну постійно росте, що приведе до того, що в недалекому майбутньому високоякісний дизайн сайту буде по кишені тільки великим корпораціям, які серйозне значення надають змісту власного інтернет-ресурсу в належному виді.

Comments are closed.