Bodhi Linux – універсальний Linux – дистрибутив

Bodhi Linux представляється собою компактну програмну платформу, розроблену на базі відомого складання Ubuntu. Завдяки чудовій швидкодії і невеликим розмірам, Bodhi Linux може з легкістю інсталюватися не лише лише на десктопні станції, але і на різні портативні комп’ютери. Цей дистрибутив створений на основі потужного Linux – ядра, у тому числі містить актуальну версію веб-оглядача Midori. Окрім того, користувачам доступний розширений перелік додатків, призначений для додаткового завантаження(приміром, браузерів Chromium і Firefox).

Як і усі популярні Linux – складки, Bodhi дозволяє користувачам ознайомитися з власними компонентами перед повною інсталяцією на локальний накопичувач. Для цього знадобиться викачати з веб-ресурсу розробника спеціальний LiveCD – образ, після чого перенести його на оптичний носій. Потім володар комп’ютера зможе без зусиль запускати програмну платформу з потрібного диска(приміром, з DVD і CD), або зі знімних USB – накопичувачів. Слід зазначити, що Bodhi Linux, на відміну від Ubuntu, має лише базові функціональні можливості. До речі, про налаштування мережі в linux і багато що інше про цю ОС можете дізнатися на нашому сайті.

Після запуску платформи Bodhi Linux з LiveCD – диска, користувачеві доведеться вибрати тип середовища робочого столу. Отже, володареві комп’ютера не знадобиться настроювати Enlightenment – оточення самостійне. Але, незважаючи на це, фахівці завжди зможуть змінити стандартні параметри на персональні налаштування. Крім всього, інтерфейс Bodhi можна спокійно модифікувати з урахуванням призначених для користувача переваг або певного типу устаткування. По затвердженнях розробників, Bodhi Linux нормально функціонуватиме навіть на слабких комп’ютерах.

Comments are closed.