Monster Beats by Dr Dre Wireless

Що як не дизайн в першу чергу говорить про хорошу якість? Досить погляду щоб стало зрозуміло – перед Вами річ елітного класу. Якщо Beats Wireless побували у Ваших руках, то відмовитися від них на користь іншої моделі дуже складно. Вони справляють враження високоякісного професійного пристрою.

Wireless випускаютcя в двох кольорах: чорному і білому. Клавіші управління на навушниках дозволяють перемикати треки, перемотувати їх, ставити на паузу, регулювати гучність, не дістаючи самого програвача. Окрім функціональності клавіші мають стильне біле підсвічування. Наявність вбудованого мікрофону робить можливим голосове управління улюбленою музикою. Взагалі у monster beats є багато різних варіантів навушників – є з чого вибрати усім любителям.

Виготовляються з міцного глянсового пластика, що дає можливість використати їх як при активному зайнятті спортом, так і під час спокійних прогулянок. Амбушюри з внутрішньої сторони оброблені якісною чорною шкірою. Wireless важать всього 400 грам і можуть складатися до мінімальних розмірів.

При безпровідному підключенні Beats Wireless працюють до 10 годин. Живляться вони від вбудованого акумулятора, який заряджається за допомогою USB – кабелю. У комплекті передбачений кабель і для дротяного підключення.

Головна родзинка цієї моделі – потужний звук, отриманий вбудованим шумозаглушуванням і високою басовою лінією. З Monster Beats Wireless Ви почуєте усі тонкощі і особливості в звучанні улюблених композицій, без спотворень і перешкод.

Comments are closed.