Ландшафтний дизайн в мексиканському стилі

Ландшафтний дизайн сьогодні придбаває все більше популярності. Серед безлічі стилів виділяється мексиканський. Цей напрям об’єднав в собі прекрасні форми колоніального стилю і природну красу навколишньої природи. Переважаючі кольори тут – теракотовий і пісочний. Створення саду в мексиканському стилі можна розпочати з пристрою патіо. Для цього необхідно викласти майданчик керамічною плиткою червоного, теракотового або пісочного кольору. Бажано, щоб вона не була ідеально рівного розміру і мала шорстку поверхню. Посилити враження допоможе розташований поруч мангал або вогнище, обкладене булижником. Підійде і барбекю, встановлене на патіо. Поруч можна поставити лавки і стільці невитіюватої форми.

Освітлення у безвітряну погоду забезпечать товсті свічки на простих підставках, а розвішені в саду на волосінях паперові мексиканські ліхтарики нададуть відчуття свята. Важливим аксесуаром в оформленні є глиняні горщики. Їх можна розставити в саду, прикрасивши різними кольорами. Рослинний світ Мексики дуже різноманітний і надає широкий вибір рослин для саду. Тут будуть доречні лимони, ліщина, різні фруктові дерева, на клумбах можна висадити королівську бегонію, жоржини, орхідеї, папороті. Природно буде виглядати грядка з лікарськими рослинами і пряними травами. Винесені влітку в сад кактуси нададуть латиноамериканського шарму навколишньому ландшафту. Для візуального розділення можна зонувати такий сад за допомогою плетених грат або пергол.

Отже, основні компоненти для створення садового ландшафту в мексиканському стилі:
Використання керамічної плитки для патіо;
Вогнище, обкладене натуральним каменем;
Прості дерев’яні лавки;
Яскраві паперові ліхтарики;
Глиняні горщики;
Рослини, наближені до мексиканської флори.

Якщо ви любите цю тематику, і завжди віддаєте перевагу хорошому рому і сигарам тоді дані поради допоможуть створити саме те оформлення і дизайн ландшафту, що ви хочете.

Comments are closed.