Соц мережа для веб майстрів готується до запуску

Соціальні мережі сміливо можна назвати інновацією в сфері інтернет технологій. І це твердження не буде голослівним. З’явившись багато років тому на просторах світової павутини, вони змогли запропонувати своїм користувачам небувалі можливості. Та і сьогодні аналогів соціальним мережам немає. Адже де ще можна спілкуватися, обмінюватися файлами, а також здійснювати велику кількість інших дій? Але найголовніше в соціальних мережах – це можливість пошуку друзів і товаришів по інтересах. Сьогодні соціальні мережі налічують мільйони, якщо не десятки мільйонів, користувачів. І окремі співтовариства створюють власні, спеціалізовані портали, щоб полегшити завдання пошуку один одного людям з схожими інтересами.

ИТ-шники – в їх числі

Нині інформаційні технології розвиваються великими темпами. А це означає, що кількість людей, які працюють в цій сфері, також збільшується з кожним днем. Сфера ділиться на велику кількість напрямів, але усі вони мають один загальний чинник: кожне спрямоване на створення або підтримку сайтів. Ще учора такі слова, як SEO, просування, оптимізація викликали здивування. А сьогодні людей цієї професії можна зустріти досить часто, і збираються вони усі в новій соц мережі для веб майстрів. Враховуючи той факт, що ці фахівці також хочуть спілкуватися зі своїми колегами, ділитися корисною для роботи інформацією і просто відпочивати, ми створили спеціалізовану соціальну мережу.

Процес розробки соціальної мережі для ИТ-шников зайняв немало часу. В цілому ми витратили на проект більше року, проте, шкодувати про це не доводиться, оскільки ми добилися поставленої мети. Під час роботи над проектом, наша команда поповнилася новими, креативними і досвідченими фахівцями, чим ми гордимося. Результат наших спільних праць ви можете бачити, перейшовши за адресою Seorch.pro. На даний момент тут розташована бета версія продукту.

Про дизайн і можливості ресурсу

Розробляючи дизайн соціальної мережі Seorch.pro, ми прийняли рішення рухатися у напрямі мінімалізму. І ви зможете переконатися в цьому особисто, відкривши головну сторінку. Все гранично ясно, зрозуміло, від інтерфейсу не втомлюються очі – ця наша думка. Сподіваємося, що з вашим воно співпадатиме.

Що стосується функціональності, то її ви можете оцінити, пройшовши реєстрацію. Але в найближчому майбутньому ми плануємо її допрацьовувати.

Сподіваємося, що фрилансерам цей проект припаде до смаку, незалежно від того, в якому напрямі вони працюють.

Comments are closed.