Просуваємо сайт текстами

Основна функція переважної більшості сайтів – це продажі. Навіть спочатку некомерційні проекти рано чи пізно або помруть, або монетизуватимуть одним з можливих способів. Що вже говорити про корпоративних і околокорпоративних порталах?

Проте для того, щоб ресурс приносив своєму власникові стабільний і, бажано, непоганий доход, треба зробити так, щоб він став популярним. І в першу чергу власників порталів повинне цікавити просування сайтів в Яндексе, Гуглі і інших пошукових системах.

Існує безліч нюансів і особливостей цього процесу просування(як у пошукових системах, так і за допомогою інших інструментів, наприклад, в соціальних мережах), про одне з яких і піде мова в нашому невеликому матеріалі. Ми поговоримо про розкручування ресурсів за допомогою текстів.

Отже, в першу чергу слід зупинитися на найочевидніших питаннях. Для того, щоб сайт працював, йому потрібний текст – опис компанії або порталу, прайс лист або список послуг, опис товару і так далі. Як мінімум, він потрібний для того, щоб користувач зрозумів, куди потрапив і що від нього потрібно. Як максимум, текст повинен сприяти просуванню і продажам. Саме тому величезна увага приділяється унікальності контенту(пошукові системи не люблять вкрадений контент, що призводить до зниження позицій в пошуковій видачі), а також включенню в нього спеціальних ключових слів, завдяки яким, зокрема, і здійснюється просування.

За рахунок цього багато в чому і здійснюється просування в інтернеті. І, можливо, саме тому багато хто вважає, що досить отримати унікальний і оптимізований під ті або інші запити цільової аудиторії текст. Проте це далеко не так. Контент має і додаткові функції, які останнім часом все частіше і частіше виходять на передній план.

Ще не так давно лише одиниці власників приділяли увазі якості текстів. Більшість же попросту нашпиговувала сторінки свого корпоративного порталу оптимізованою, але в той же час дуже сумнівної якості контентом. На просторах глобальної павутини досі можна зустріти безліч таких сайтів.

Сьогодні ж ситуація міняється. Все частіше підприємці, що поважають своїх клієнтів, мають бажання виділитися серед конкурентів і продавати свої товари або послуги, приділяють увазі якості контенту. Тепер вони замовляють не просто оптимізований текст, а справжню рекламну і комерційну пропозицію, яка покликана зацікавити клієнта, покликаний ознайомитися з перевагами співпраці з тією або іншою фірмою, покликаний мотивувати користувача стати покупцем(і бажано постійним). Замовити хороші текст можна тут http://texts.net.ua/ як рекламні, так і звичайні статті.

Такі тексти розміщуються на посадочних сторінках. Втім, і це ще не усе. Сьогодні дуже багато хто впроваджує технологію довірчого маркетингу, що також сприяє просуванню сайту. І робиться це, звичайно ж, за допомогою грамотного, осмисленого, інформативного і, головне, корисного для потенційного покупця контенту. Це можуть бути безкоштовні поради і інша цікава і корисна інформація про компанію, товар або тематики, пов’язані з ними.

Статті по дизайну:

 • 2014/10/11 -- Cтворення сучасних Веб Сайтів
  XXI століття вважають повікою інформаційним, повікою, коли світ переміщається в глобальну паву...
 • 2014/11/28 -- Естафета Надії тепер від Samsung
  Компанія Samsung вирішила взяти живу участь тепер і у благодійній діяльності, для чого випустила...
 • 2014/11/23 -- Система управління сайтом Simpla
  Інтернет-магазин в мережі значною мірою розширює можливості комерційної діяльності. Він може тіл...
 • 2014/11/16 -- Як заробити на eBay?
  Заробіток грошей на відомому майданчику eBay як і раніше вважається одним з найкращих способів з...
 • 2014/11/26 -- Створення сайтів
  Створення якісного веб-сайту - це один з основних етапів в розвитку і становленні будь-якої комп...
 • 2014/11/24 -- Опис програми Driver Booster
  Програма Driver Booster є відмінним інструментом для оновлення драйверів. Цей безкоштовний проду...
 • 2014/11/26 -- Зовнішній вигляд блогу 20% успіху
  Уявимо, що у вас є ідея, яку надалі ви відкриватимете у блозі, ну і, звичайно ж доменне ім'я. На...
 • 2014/11/23 -- Що подарувати шефові?
  У вас намічається корпоративна вечірка або у шефа День народження? Ваш бос теж людина і з радіст...
 • 2014/10/10 -- Створення 3D Обкладинок Для Інфобізнесу
  Віртуальна обкладинка - це вітрина вашого інформаційного продукту. Вона обов'язково має бути п...
 • 2014/11/26 -- Два словенських удома
  Словенська архітектурна студія Superform, відрізняється оригінальністю своїх архітектурних рішен...

Comments are closed.