Створення авторського дизайну

Останнім часом дуже актуальним і популярним стає таке явище, як авторський дизайн. Що це таке? Це спосіб втілення усіх ваших побажань в інтер’єрі власного житла. Кожна людина, що вирішила зробити ремонт в квартирі, рано чи пізно поставить перед собою таке питання. Існує міф, що подібна річ, як втілення в реальність усіх ваших бажань дизайнером-архітектором, – недозволена розкіш для простих людей. Це не так.

На просторах мережі ви можете знайти безліч пропозицій по створенню індивідуальних проектів для ремонту квартир. Вибрати якісного фахівця серед усіх украй складно. Перш ніж зупинити вибір на конкретному майстрові, варто ознайомитися з його портфоліо, а саме попередніми роботами.

Фахівці радять працювати все ж з архітекторами, як з повноціннішими майстрами. Точно також як і у будь-якій іншій сфері – наприклад промисловий дизайн формує враження про товар і важливий щоб він був максимально якісним. Усім вам відомий успіх дизайну фірми Apple, хоча здавалося б пристрої однакові по суті. Авторський підхід – важливий.

В першу чергу, варто ретельно виміряти приміщення, яке ви задумали змінити. Робити це повинен сам архітектор і потім на підставі вимірів скласти план. Саме по цьому плану ви і повинні спільно побудувати дизайнерське рішення. Наступним кроком стане опрацювання декількох ескізів майбутнього ремонту. Лише після того, як ви погоджували загальний вигляд приміщення, вибравши до нього ескіз, архітекторові варто приступати до креслення. Нагадаємо, що на будівельному кресленні обов’язково мають бути позначені схеми електроустаткування, санітарно-технічного оснащення, плани розробки стелі і підлоги. Не полінуйтеся також створити візуалізацію вашого проекту, це допоможе побачити кожну дрібницю майбутнього ремонту.

На початку роботи варто відразу визначитися із стилем вашого ремонту. Найбільш популярним в наші дні являється мінімалізм. Вічно модною буде також класика, а любителям чогось оригінального підійде арт-модерн. Що ж до ціни дизайну, то сказати що-небудь однозначно не можна. Вона безпосередньо залежить від кваліфікації архітектора.

Чим досвідченіше майстер, тим ціна на його послуги буде вища відповідно. Мінімальна вартість подібних проектів складає сім доларів за квадратний метр. Найбільша ціна може досягати ста доларів за квадратний метр, включаючи ще і авторський проект меблів і декору.

Comments are closed.