IKEA створила парковочні місця для домашніх вихованців в Німеччині

Спеціальний майданчик для розміщення домашніх вихованців і в першу чергу собак представлений у вигляді матраців, які згори покриті штучною травою і мають стовпчик для поводка і миски з водою. Тепер відвідувачі магазинів від компанії IKEA не залишатимуть домашніх улюбленців будинку. Собаки і кішки проведуть відмінно час в компанії інших тварин, поки їх хазяї зайняті здійсненням покупок.

Треба відмітити, що усі магазини IKEA обладнані дитячими кімнатами, де батьки при необхідності зможуть віддати свою дитину на час відвідування торгового об’єкту. На території Австралії компанія напередодні Дня батька відкрила спеціальну кімнату для чоловіків, яка є спеціальною зоною відпочинку для чоловіків для того, щоб останні не нудьгували, коли їх дружини здійснюють покупки.

P.S. Купувати різні речі в інтернеті – ще зручніший і швидший спосіб чим відвідуванням магазину, замовити профіль пвх для пластикових вікон отримавши при цьому консультацію фахівця можна не виходячи з будинку. Краще замовляти вікна з установкою.

Comments are closed.