Забавні дитячі меблі

Роботи на цих фотографіях представлені дизайнерами з Сан-Франциско, які не так давно увійшли до штату співробітників студії Link Studios. Не випадковою є назва студії, адже вона займається розробками не лише в області промислового дизайну, але і зміцненням зв’язків між потенційними виробниками і незалежними талановитими розробниками перспективних проектів.

The Link – таку назву носять ці оригінальні дитячі меблі, що є системою, призначеною для масового виробництва.

Дизайнерам вдалося створити меблевий конструктор, що складається зі взаємозамінних модулів, з яких можна збирати найрізноманітніші предмети.

З цих елементів можна легко зробити стілець і стіл для їжі і іншого дитячого зайняття – табурети, дивани. Для складання цих меблів не потрібно використати спеціальні інструменти, клей і кріплення. З певного віку її можуть збирати і діти.

Виготовлення частин відбуватиметься за допомогою лазерної нарізки з якісної багатошарової фанери, що ламінує з обох боків пластиком самих різних кольорів. Передбачається також імітація різних сортів дерева. Компанія використовує тільки екологічно чисті і безпечні матеріали, і має усі необхідні дозволи і сертифікати.

Передбачена можливість нанесення на поверхню різних гравіювань і малюнків. Розглядаються варіанти співпраці з різними дошкільними установами. Як ви встигли помітити, цей конструктор складається з невеликого числа елементів і має майже безмежні можливості розширення. Цікава розробка, яка без сумніву буде запущенна у виробництво.

P.S. Вирушаєте в подорож по Європі, радимо оцінити курортні міста Чехії які притягуються своєю неповторною затишною атмосферою і красою.

Comments are closed.