Найвищий готель буде відкритий в Арабських Еміратах

У Арабських Еміратах заплановано відкриття найвищого готелю у світі. Комплекс носить назву JW Marriott Marquis і належить групі компаній Emirates Group. Готель буде розміщений на 335-ти метровій вежі на головній магістралі міста Дубай. Будівництво його планують провести в дві черги. Відкриття першої намічене на 2012 рік і включатиме 804 номери, ресторани і зони для відпочинку. Друга черга буде закінчена у кінці 2013 року.

Організатори і спонсори проекту розраховую, що він в першу чергу стане цікавий людям, що вирушають в ділові поїздки по країні. Оскільки основною особливістю Marriott Marquis є наявність місць для проведення виставок і конференцій. Окрім цього готель зможе вмістити велику кількість людина, що немало важливе для приїзду великих делегацій.

Сам комплекс зможе запропонувати до 5 тисяч квадратних метрів площ для проведення різних заходів, 5 зон для відпочинку, 9 ресторанів, фитнес і спа-центри і один великий зал для урочистих подій.

P.S. Відпочиваючи в Підмосков’ї ви, звичайно, такі споруди не побачите, але вони і не потрібні там, Кантри Резорт готель і без цього подарує вам незабутні враження і приємний, розслабляючий відпочинок.

Comments are closed.