Apple планує щомісячно випускати 4 млн міні-планшетів

У ЗМІ вже упродовж довгого часу мусируються чутки про новий міні-планшет від Apple. У пресу просочуються різні припущення по комплектації, по даті виходу і інша інформація. Проте самі яблучники зберігають традиційне мовчання. Днями партнери Apple повідомили, що починаючи з вересня щомісячно випускатимуть 4 млн одиниць компактних пристроїв. Так що якщо ваш минулий планшет трохи збоїть можете здати його в сервіс ремонту ipad або призбирати фінансів на новий.

Перші пробні серійні партії випускаються на китайських заводах вже з червня місяця. Поки їх об’єм не перевищує декількох сотень тисяч планшетів в місяць. Збільшення обсягів виробництва вказує на швидку офіційну презентацію гаджета. Швидше за все це станеться в жовтні, але існує і альтернативна версія, що продажі відкладуть до наступної весни.

Apple традиційно представляє свої планшети навесні, втім цього разу зволікання погано позначиться на конкурентній боротьбі. Головний конкурент Samsung вже готовий запропонувати покупцям друге покоління планшета Galaxy Note з 5.5-дюймовим екраном. Та і Google Nexus 7 має великий попит. Американська компанія повинна поспішити з релизом, інакше ризикує втратити частину ринку бюджетних планшетів.

Очікується, що новий компактний iPad отримає екран з діагоналлю 7.85 дюймів. Його ціна в Америці не повинна перевищити 299 дол. Враховуючи бренд виробника, пристрій може викликати фурор на ринку і потіснити гаджети від Samsung.

Comments are closed.