Balances – додаток для обліку фінансів

Те, що ринок ПО для мобільних пристроїв росте на очах – відомо практично усім. Кількість розробників, що заробляють на програмних кодах, не піддається численню. А сучасні тенденції показують, що зараз йде зростання більше у кількості ПО, ніж в його якості. Можна часто зустріти додатки, які або неправильно працюють або кількість їх функцій вже зашкалює.

У випадку з Balances цього не спостерігається. Відомий програміст Филлипо Бигарела, який є його автором, випустив це застосування у світло. З його допомогою можна легко і просто передоручити облік своїх фінансових коштів своєму пристрою. Контроль можна вести за усім обігом своїх грошей.

Головне достоїнство Balances – простота використання. Відсутність складних діаграм і прості налаштування роблять додаток дуже юзабельним. Потрібні кнопки тут на видноті, а інтерфейс зрозумілий інтуїтивно. Це застосування прекрасно підходить для обліку своїх боргів – скільки ви і вам повинні.

На вигляд програма є двома кнопкою – червона і зелена. І окремо можна викликати список переданих грошей, де можна побачити прихід і витрату грошових коштів. Для розрахунків це прекрасно підходить – досить вводити постійно проведені операції. Таким чином, відпадає необхідність пам’ятати своїх боржників.

У створенні транзакції можна вказати кількість грошей і ім’я, кому ми даємо гроші. При поверненні боргу можна прибрати його зі свого списку за допомогою свайпа. Чесно кажучи, для ведення боргової книги цього вистачає.

Дійсно, є думка, що облік грошей – річ досить складна. Насправді це так і є. Але це застосування – дійсно створено для спрощення ведення грошових справ. Головне, що після її використання зникає одвічне питання – куди дівалися усі гроші? Викачати його можна з репозиторія App Store.

P.S. Якщо коштує глобальне завдання бухгалтерія для бізнесу, тоді знадобиться серйозніша програма 1с бухгалтерія продаж яке здійснюється разом налаштуванням, супроводом і навіть навчанням персоналу.

Comments are closed.