Xperia ZL2 представлений для японського ринку

Sony в офіційному порядку показала японському ринку нове облаштування Xperia ZL2. По його назві зрозуміло, що вона є другою версією Xperia ZL, яка подібно до попередниці, отримала дещо понижені габарити і витончену рамку навколо екрану.

У новинки є 5-дюймовий екран з підтримкою дозволу 1080p. Також вона отримала технології BRAVIA Engine 2 з X – Reality, які забезпечують відображенні яскравіших і насичених кольорів. Продуктивність японського пристрою забезпечується потужним процесором Snapdragon 801 з 4-мя ядрами при частоті в 2,3 ГГц для кожного. Об’єм ОЗУ склав 3 гігабайти, пам’яті для контенту – 32 гігабайти з розширенням її до 128 гігабайт.

Відомо, що азіати люблять наявність хороший камери, через що Xperia ZL2 отримала 20,7-мегапиксельную матрицю із записом 4K-видео. Також має місце об’ємний акумулятора на 3000 мАч. Нарешті, в списку специфікацій вказано про модуль безпровідному зв’язку Wi – Fi і Bluetooth четвертого покоління з NFC.

Цікаво що Xperia ZL2 виявилася більше по розмірах і вазі попередниці. Розміри гаджета склали 137 на 72 на 10,8 міліметрів. Вага дорівнює 167 грамів – на 16 грамів важче Xperia ZL. Смартфон функціонує на Android 4.4 KitKat при інтерфейсі, розробленому для Xperia. Купити стільниковий телефон в Москві можна на сайті mobi – market.ru вибравши для себе відповідний після характеристик смартфон.

Японські покупці зможуть вибрати чорний, білий і бірюзовий варіанти смартфону. Інформації після ціни і термінів появи Xperia ZL2 на інших ринках не надано.

Comments are closed.