Прокляття застарілого створення сайтів

Маючи намір абстрагувати дизайн від композиції, CSS не здійснює припущень відносно того, як зобов’язані бути розташовані об’єкти на моніторі. Будь-яку мову розмітки ви маєте намір застосовувати, незважаючи на той факт, що браузери і інші програми найчастіше роблять такі судження. Так, в основній масі браузерів заголовок буде відображений жирним і великим шрифтом з вертикальними відступами знизу і згори, якщо інше не описане в стильовій таблиці.

Системи керівництва вмістом для поліпшення можливості публікації і візуальні редактори, розроблені в епоху Web 2.0, примушують застосовувати застарілий код, який безглуздо підвищує вартість і складність процесу приведення веб-ресурсів до сумісності з базами даних XML і сучасними стандартами.

Над створенням великих веб-ресурсів частенько працює певна кількість дизайнерів, будь-який з яких користується своїми улюбленими нестандартними тегами, у зв’язку з чим немає можливості використати отримані результати роботи і виконати їх форматування для зручнішого застосування.

За межами області графічних браузерів подібний неструктурний код, до усього іншого, робить сторіночку не настільки доступною. Ми купуємо або створюємо систему управління контентом, замінюючу одні теги на інші, тоді, коли ми могли б обходитися застосуванням одного набору стандартних тегів.

P.S. Для роботи над сайтами або взагалі на комп’ютері вам згодиться те, що відповідає ПО. Викачати російські програми безкоштовно ви можете на сайті blackwebstudio.ru – тут є все для обробки фото, малювання, розробки.

Comments are closed.