LG починає запуск у виробництво гнучких дисплеїв OLED

Гнучкі пристрої, що складаються і згортаються в рулон, багато років були предметами, що прийшли в наше століття з майбутнього. Ними можна було помилуватися лише на каналі Sci Fi, але зовсім скоро вони перестануть бути атрибутами наукової фантастики.

Все тому, що LG, нарешті, запускає в масове виробництво свої гнучкі дисплеї OLED. І подія це зовсім близько – в четвертому кварталі 2013 року. І найімовірніше, згідно із законами IT – індустрії, деякі прототипи гаджетів або телефонів вже будуть готові на той час. Навіть якщо цього не станеться, то перші пропозиції поступлять в строк не більше місяця або біля того.

Гнучка технологія OLED компанії LG не виконає усі футуристичні мрії за один раз. Екрани, безумовно, поки не згортатимуться в тоненьку трубочку. Та все ж вони матимуть достатню гнучкість. Принаймні, ми точно знатимемо, що перебування в кишенях більше не пошкодить нашу портативну електроніку.

Згідно із заявою в Korea Times, компанія LG Display завершила технічну розробку перших своїх гнучких дисплеїв. Зразки вже отримані корпоративними клієнтами, в їх числі і LG Electronics. Ця компанія, як один з основних партнерів дисплея LG, збирається вже цього року випустити для споживачів перший гнучкий смартфон. Масове виробництво своїх гнучких дисплеїв LG Display запускає вже з четвертого кварталу 2013.

P.S. Якщо ви займаєтеся полюванням, то напевно у вас є спеціальні пристосування наприклад бінокль нічного бачення або оптичні приціли для мисливської зброї і тому подібне

Comments are closed.