Як облаштувати квартиру-студію

Квартири подібного типу лише нещодавно набули масової популярності в нашій країні. До цього такий формат квартир був абсолютно незрозумілий через банальну відсутність подібних пропозицій на ринку збуту житла. А ось образи, які представляють нам американським кінематографом, не створювали закінчений образ цього типу житла. Тепер забудовники досить часто проектують квартири вільного планування – квартири-студії.

Величезне порожнє приміщення без стін. І що з цим робити? Існує два варіанти: або будувати стіни з нуля, або ж увесь простір поділити на окремі зони. Якщо Вам ближче варіант із стінами, раджу звернеться в хорошу будівельну фірму. Але якщо Вам приємний безкрайній простір, то раджу дочитати статтю до кінця.

По-перше, слід пам’ятати, що облаштування Вашої квартири нічим не легше за облаштування звичайною, а іноді навіть складніше. І якщо творче мислення не Ваш профіль – відразу ідиті в дизайн бюро, інакше ризикуєте перетворити Вашу квартиру на склад.

Але у Вас же є свої плани і фантазії із цього приводу! Спершу, зайдіть в квартиру і оглядіться. Розділіть подумки кімнату на різні зони. Щоб його розділити в реальності, слід удатися до невеликих дизайнерських хитрощів: різний рівень підлоги, також можна використати різні підлогові покриття, різні за кольором або висоті підйому.

Слід розпочати свою роботу з певного місця, яке надалі послужить основою. Це буде центом, від якого розростатиметься увесь Ваш інтер’єр. Його ви вибираєте самі, це може бути спальня або кухня. Пропоную розглянути варіант, де центром Вашої квартири-студії буде кухня. По факту тут усього лише треба встановити гарнітуру, продуману по дизайну. Не варто робити кухню великою, оскільки вона домінуватиме і справлятиме враження, що Ви ночуєте на кухонному дивані. Можливо, вам згодиться спеціальна мікрохвильова піч з конвекцією якщо готувати на плиті – не ваш коник. І обов’язково слід зробити невеликий острівець, який знаменуватиме їдальню-вітальню.

Область для прийому гостей можна позначить за допомогою килима або кольорового підлогового покриття. Туди поставте крісла і дивани для зручності. Для того, щоб обмежити спальню, ідеально послужить наскрізний стелаж. Для створення деякого інтимного простору треба розфарбувати обстановку книгами і елементами декору. До особистого простору кімнати слід віднестися без фанатизму. Інакше буде таке відчуття, що ви приймаєте гостей у себе в ліжку. І зараз, коли Ви отримали основний напрям для облаштування квартира-студии, сміливо беріться за справу!

Comments are closed.