Колірний тон у веб-дизайні

Чим більше число світла відбивається від предмета, тим він виглядає біліше; чим більша кількість поглинає, тим він виглядає чорніше. Слід зауважити, що в природі немає матеріалу, що поглинає або ж відбиває усього світу, що падає, отже немає ідеальних білого і чорного кольорів. Найбіліший колір може мати порошок хімічно сірчанокислої чистої барії, яка спресована в плитку. Він відбиває 94% світла, яке на нього падає.

Цинкові білила трохи темніші за сірчанокислу барію, а ще темніше крейда, гіпс, свинцеві білила. Найбільш темною є лицьова сторона чорних бархатов, яка відбиває біля менше одного відсотка світла.

Колірним тоном називається св-во кольору, яке дозволяє оку сприймати хроматичні кольори, визначають завдовжки світлової хвилі. Він знаходиться в межах від 380 до 760 ммк.

Светлота є умінням кольорової поверхні відбивати кількість променів світла, які падають.

Чистотою колірного відтінку іменується варіювання яскравості кольору під впливом меншої або ж більшої кількості ахроматичного світла. Чистий спектральний колір має чистоту, рівній одиниці. Чистота розбавленого кольору менше одиниці.

За рахунок змішування кольорів відбувається ефект дії на око колірного складного потоку, який складається зі світлових хвиль різної довжини, у результаті людина спостерігає сумарний колір.

На тезі просторового змішення кольорів грунтується монументальний живопис, в якій малюнок набраний з незалежних різних відносно кольору дрібних часток скла або ж мінералів. Цей вид змішування кольорів називається аддитивним, або ж слагательним.

P.S. Зараз просування часто орієнтується на соціальні мережі. На спеціалізованому форумі замітка про створення групи Вконтакте з нуля може бути корисна усім, хто цікавить цим напрямом.

Comments are closed.