Knowtilus для iOS: п’ять корисних застосувань в одному!

Прекрасне застосування для усіх тих, кому доводиться частенько мотатися по Мережі, шукати тексти, готувати з них виразно читані прес-релізи і огляди, презентації і тому подібне. Додаток Knowtilus включає п’ять застосувань для роботи в Мережі і з текстом. Розберемося з кожною підпрограмою цього застосування.

– Web Browser : має мультизадачність. Суть її в тому, що за допомогою цієї функції ви зможете запустити до трьох міні-браузерів одночасно! При цьому перемикання між сторінками відбуватиметься набагато швидше, ніж якби ви зробили на одному браузері декілька вкладок!

– Text Editor : текстовий редактор. Практично урізана версія Microsoft Word по функціоналу;

– Text to Speech : підготовка вашого тексту до роботи в презентації – додавання кольорових відміток, зміна шрифтів(за допомогою Sketcher ‘а – редактора шрифтів додатка Knowtilus), комплексне редагування тексту для відправки на електронну пошту, телефон і багато що інше;

– Sketcher: редактор шрифтів і кольору тексту, графічний редактор з можливістю написання додаткового тексту поверх основного;

– Translator: вбудований перекладач з підтримкою 28 мов. Дозволяє перекладати текст не виходячи із сторіночки сайту, прямо в Мережі. Не хапає правда перекладача української мови підтримуються тільки найпопулярніші.

Окрім цього, додаток Knowtilus має ще і оффлайн-библиотекой, створювані закладки, можливість читання стрічок RSS і багатьма іншими полезностями. Єдиний мінус – додаток англомовний. Для роботи з додатком Knowtilus вам знадобиться iOS- пристрій з версією iOS 4.3+. Вартість додатка Knowtilus на App Store складає $4.99.

Comments are closed.