Інтернет-чати або онлайн спілкування в інтернеті

Приведена нижче інформація призначена для тих, хто тільки нещодавно почав освоювати інтернет, тому сьогоднішня розповідь піде на актуальну для багатьох користувачів інтернету тему, а саме – про інтернет-чати, або, іншими словами, інтернет-спілкування.

На даний момент на просторах інтернету багато різних чатів різної тематики : веб-чати, відео-чати, Skype(система обміну миттєвими повідомленнями). Ми ж поговоримо про веб-чати. Чим же вони відрізняються, приміром, від форумів? На форумах розміщені певні теми, вибираєте одну з них і читаєте у своле задоволення, намагаючись вникнути в суть теми, наприклад, тема Домашні тварини. Як доглядати за хом’яком? має на увазі, що в ній представлена якраз корисна інформація про відхід за хом’яками.

Якщо у вас є непоганий досвід в цій області, то можете поділитися своїми знаннями, за що інші користувачі будуть вам дуже багато вдячні. У чаті(від англ. chatter – базікати) спілкування відбувається в живу і в режимі реального часу, причому на будь-яку тему, яка цікава як вам, так і співрозмовникові. Давайте розберемося детальніше. Представте: приходите ви додому після роботи, вирішуєте відпочити, включаєте комп’ютер і. Підключаєтеся до інтернету! У наш час у більшості людей обов’язково є інтернет так чи інакше. Далі, ви можете або сидіти в соцсетях, або ходити по сайтах, читати новини, ушаную, але, рано чи пізно настає момент, коли просто хочеться спілкування, щоб тебе вислухали, підбадьорили, в соцсетях вже ніхто не пише, усі +100500 друзів онлайн і ви їм особливо не потрібні.

І тут, повзаючи по сайтах, ви бачите рекламу якогось невідомого чату, що це таке, ви доки ще не знаєте, але цікавість бере гору. Ви переходите по посиланню, завантажується сторінка, і з’являється маленьке віконце, поряд з яким прохання, – вказати ваш нік. Нік? А що це таке?

Нік(никнейм) – це псевдонім, вигадане ім’я, яке ви можете використати в інтернеті замість свого сьогодення, щоб залишатися анонімним. Припустимо, що ви зайшли на сторінку чату, яка не вимагає на даний момент реєстрації, вводите свій никнейм і вам відкривається вікно, в якому справа знаходяться повідомлення, а ліворуч список учасників цього чату. Потім, раптом, з’являється повідомлення, в якому вказаний ваш нік із словами : Привіт, давай познайомимося? . Як на нього відповісти? Натискаєте на нік яким підписався, людина, що написала вам, а в рядку, що знаходиться під вікном повідомлень, з’являється ім’я вашого співрозмовника, далі вводите потрібне повідомлення і натискаєте клавішу Enter, або кнопку Відправити, Сказати, що поряд з рядком. Все! Ви тільки що почали спілкування. Крім того, у будь-якому чаті вгорі, або внизу, стандартно, є кнопки налаштувань, які ви зможете настроїти за своїм смаком. Удачі вам на просторах Інтернету =)

P.S. Всесвітня павутина – відмінне місця для розваг і відпочинку, знайти ігри онлайн на free – azart – slots.com можна у великій кількості і на будь-який смак, задовольнивши свій азарт.

Comments are closed.