Просування в перші 3 місяці

У перші місяці роботи з сайтом рекомендується купити декілька вічних посилань в унікальних статтях. Це допоможе істотно скоротити час, який Ваш сайт знаходитиметься в пісочниці. Правда, такі посилання не можна отримати безкоштовно.

Ясна річ, що пісочниця є сукупністю чинників. Вони молодим сайтам не дають почати розкручування таким чином, як їм того хочеться. Головним чином це відноситься до конкурентних тематик коли ви, наприклад, виконуєте просування сайтів компанії. Щоб максимально понизити дію цього явища треба статті розміщувати на Миралинксе.

Вибирати краще ресурси в загальній тематичній ніші з каталогів Яндекс, DMOz, і бажано, щоб тИЦ був рівний або більше, ніж двісті, а PageRank вище 4. Треба вибирати доменні імена з віком більше двох років.

Здебільшого необхідно обмежитися розміщенням статей на прекрасній десятці веб-ресурсів. Розміщення цих статей, цілком може, істотне збільшити тИЦ Вашого вебдетища. Не рекомендується додаватися у безкоштовні каталоги, поки не стукне півроку, так ви нівелюєте зайву підозрілість ПС.

Втім, можна розміщувати приблизно 2 цих статті щомісячно для будь-яких проектів в якому-небудь віці. Через три місяці можна зареєструвати вебсайт в каталогах, посилання з яких проиндексируются повністю через декілька місяців. Щоб виконати автоматизацію цього процесу досить відчутно допомагає додаток Allsubmitter.

Comments are closed.