Якісний сайт для Google

Якщо ми хочемо щоб пошукова система Google відносилася до нашого проекту як до якісного сайту, то у нього мають бути такі характеристики:

1. Головні елементи ресурсу.
Необхідно, щоб текстові матеріали на web – ресурсі, були унікальними і якісними. Написаними, без орфографічних і граматичних помилок, інформативно корисними для користувачів. У свою чергу, мультимедійний контент, також має бути якісним. Якщо фотографія – те професійне. У разі, якщо цей опис товару, то їх повинно бути дві-три. Відео краще розміщувати у форматі – HD.

Дизайн ресурсу потрібно робити, також унікальним і красивим. Різні форми реєстрації і пошуку, необхідно розташовувати на видному місці. Навігацію робіть простою і інтуїтивно зрозумілою.

2. Супутній, додатковий контент.
Великим плюсом є наявність соціальних кнопок і коментарів, а також добре якщо є модулі взаємозв’язаних матеріалів.

3. Реклама.
Рекламні матеріали не вважаються в ранжируванні негативним чинником. У свою чергу, продажні посилання можуть бути причиною зниження оцінки ресурсу. Взагалі намагайтеся монетизувати свій сайт по білому, хороша реклама в інтернеті CTR від 25% для тематичного проекту – пропозиція своїх послуг, наприклад для дизайн сайту – малювання макетів і логотипів.

4. Рейтинг інтернет-проекту.
Пошукова система Google вважає, що у якісного сайту і рейтинг має бути хороший. Є зважаючи на показники PR і ТИЦ. Все в руках web – майстра, хочете мати хороший рейтингу сайту, робіть його якісним і унікальним. До того, модератори Google, можуть в ручному режимі знижувати сайт в пошуковій видачі за велику кількість продажних посилань, переспам ключевиками, велика кількість рекламних банерів.

Comments are closed.