Відеоролик від Google: Історичні персонажі і Інтернет

У мережі з’явився відеоролик, випущений фахівцями Google, в якому задіяні багато історичних персонажів. Мета цього відеоролика показати наш світ, в якому нібито є присутнім Інтернет упродовж багатьох віків. Якби компанії потрібне було самостійне розкручування сайту те подібний вірусний інтернет ролик у наш час може притягнути дуже велику аудиторію.

Так, приміром, Лев Толстой обурений, що в Twitter не можна опублікувати запис, довжина якого складає більше мільйона знаків. Микола Коперник невдоволений інформацією про нашу планету на Вікіпедії. У Flickr розміщені коментарі художника Василя Кандинського відносно Чорного квадрата Казимира Малевича. А Олександр Сергійович Пушкін може похвалитися бейджом Короля балу за регулярне перебування на балах.

Також автори ролика не забули обіграти і повстання декабристів 1825 року, представивши сторінку в Facebook зі всілякими гаслами проти царської влади. Москва, спалена пожежею в 1812 році згадується на Яндекс.Картах. Цей відеоролик був випущений у зв’язку з відкриттям форуму Big Tent.

Comments are closed.