Як вибрати навушники для повсякденного носіння?

При поїздці в метро на роботу або навчання, під час прогулянок по місту, набагато приємніше слухати улюблені музичні композиції, ніж шум проїжджаючих автомобілів, і постійний голос великих мегаполісів. Удвічі приємно слухати музику в якісних навушниках, які зможуть передати усю фарбу і насиченість гри кожного музичного інструменту, при цьому виділяючи будь-яку ноту. Як відомо попит народжує пропозицію, тому сьогодні навушники випускають як відомі бренди, які зарекомендували себе на ринку акустичного устаткування найпозитивнішим чином, так і невідомі азіатські промисловики.

Якщо вибираючи портативні навушники, ви плануєте витратити не більше 5-10$, то розглядати доведеться тільки товари китайського і тайваньського виробництва. Якість звучання таких моделей, може влаштувати тільки самих непривітних покупців, які придбавають це устаткування, для недорогих плеєрів або радіоприймачів. Частенько важко визначити, як звучатиме та або інша модель, оскільки виробники не вказують характеристики, на упаковках, які іноді бувають простими поетиленовими пакетиками.

У цій категорії можна виділити ще одну групу недорогих навушників. Підробки відомих брендів. Ці навушники нерідко поставляються за ціною від 20 од 30$, при цьому якість не відрізняється від вище описаних виробів. Як правило, подібна ціна обумовлена приблизною схожістю, з оригінальним виробом, ціна на яке іноді може перевищувати 500$. За останні декілька років, азіатські підпільні компанії активно підробляють бренди Monster Beats, а також Sennheiser. Купити справжні навушники Monster Beats Solo і інші марки можете на сайті ear – beats.ru.

До портативних навушників середнього класу можна віднести бюджетні моделі відомих фірм, а саме таких як Sennheiser, Sony, Koss, AKG, AT(Audio – Technica Corporation). При цьому треба відмітити, що в одному ціновому діапазоні, усі звукові випромінювачі покажуть приблизно один результат. Практично усі навушники, що випускаються, до 100$ мають однакові характеристики. Діапазон підтримуваних звукових частот рідко перевищує відмітку 17-25000 Гц, при опорі в 16 ОМ, а чутливість динаміків, як правило, знаходиться в прибудовах 121дБ. Звичайно ж, кожна модель від кожного виробника звучатиме по-різному, але це, як правило, обумовлено геометричною формою корпусу, насадок, типом посадки у вушному каналі, і розташуванням самого динаміка. Навушники з цієї цінової категорії стануть ідеальним рішенням, для прослуховування музики, на портативних плеєрах Sony Walkman, Apple iPod, I River.

Дорогі портативні навушники не отримали широкого поширення на території СНД. Мабуть із-за невеликих розмірів і високої вартості. При цьому моделі, що дійсно стоять, випускають лише декілька фірм, таких як американський Monster Beats і германський Sennheiser. Ціна на портативні навушники з можливістю відтворювати Hi – Fi стандарт, може обійтися не менше чим в 300-500$. Ці гарнітури охоплюю діапазон понад 51 000 Гц, при мінімальному крайньому значенні в 20 Гц, і з опором в 300 Ом. Це дещо більше чим сприймає людське вухо, проте таким чином вдається повністю позбавитися від небажаних шумів, і зробити звукову картинку максимально насиченої. Купувати дорогі навушники, для дешевих плеєрів немає сенсу, оскільки розкрити увесь потенціал вдасться тільки на такому ж за вартістю устаткуванні, здатним відтворювати нестислі файли.

Comments are closed.