Ефективний спосіб додавання сайту у безкоштовний каталог

Говорять, що якщо використати цей спосіб для розкручування сайту – додавання сайту у безкоштовні каталоги сайтів і гостьові книги, то ви не коли не досягніть результату. Частково – це правда. Якщо, раніше для розкручування сайту було необхідно тільки додати його в каталоги, то сьогодні ситуація набагато складніша. Якщо, ви додаєте свій сайт у безкоштовні каталоги – не варто розраховувати на високі показники і хорошу видачу.

Накладення фільтру теж не буде, швидше, роботи частіше відвідуватимуть ваш сайт. Для того, щоб грамотно додати свій сайт у безкоштовні каталоги і отримати максимум ефекту від цього методу розкручування – варто дотримуватися правил, які я опишу нижче в кожному пункті.

1. Перед тим, як приступити до розміщення сайту – уважно проглянете майданчики на які ви хочете додати сайт. Краще, якщо це буде унікальна база сайтів вашого складання. Так, буде максимальний ефект. До речі, цей SEO блог підкаже ще парочку цікавих порад про просування.
2. Переконайтеся, що каталог не доданий в чорний список пошукових систем і має високі показники Тиц і PR.
3. Переконайтеся, що це не каталог одноденка. Перевірте дату початку діяльності сайту.
4. Складіть декілька оголошень. Наприклад, якщо ви маєте намір додати сайт в 10.000 каталогів, то використайте, як мінімум 10-20 різних оголошень. Виходить, що одне оголошення на 500 каталогів.

Comments are closed.