Плагіни для оптимізації сайту на Joomla

Нижче приведений список з трьох невеликих плагінів, що дозволяють оптимізувати сайт на joomla.

1. IceSpeed. Дозволяє прискорити завантаження сторінок ресурсу. Особливості цього плагіну :
з’являється кнопка в адміністраторській панелі Очистити Кеш
стискування, оптимізація, з’єднання CSS – файлів і Java – скриптів.
оптимізація HTML.
можна включати або вимикати читання CSS і Javascript на сайті.
можливість GZIP стискування.
можна міняти порядок завантаження JavaScript файлів(іноді запобігає конфліктам цих скриптів).
можна включати або вимикати функцію кеша окремої сторінки або браузеру.
можна очистити кеш миттєво.

2. Query Cache – цей компонент служить для кеша запитів до бази даних. Основне призначення цього компонента – зменшення кількості запитів до бази за допомогою кеширования цих самих запитів. Компонент дуже корисний і зручний, він дозволяє зменшити число запитів в рази. Автор компонента заявляє, що йому вдалося зменшити кількість запитів со156 до 25. Компонент підійде для версії 1.0 і для 1.5. спостерігайте за усіма SQL – запитами і, якщо є можливість, то оптимізуйте їх(можна видалити або переписати).

3. RokGZipper. Цей плагін створений з метою збільшити швидкість завантаження сторінок сайту і його продуктивність. Це відбувається за допомогою стискування CSS – файлів(таблиці стилів), а також Java – скриптів. JavaScript стискається за технологією gzip і поміщається в директорію кеша. Перевірити, наскільки швидко вантажиться ваш сайт ви можете за допомогою безкоштовних сервісів: loadimpact.com, site – perf.com.

P.S. Взагалі за допомогою Joomla як і багатьох інших CMS ви можете створити сайт безкоштовно, інтернет-магазин безкоштовно оскільки система поширюється вільна, але для цього потрібні певні технічні навички щоб у всьому розібратися.

Comments are closed.