WinRAR і його установка на комп’ютер!

Іноді ми стикаємося з файлами, які відкрити не можемо, а ці файли у свою чергу мають розширення .zip і .rar. Ну якщо говорити прямо, то ці файли називаються архівами, а для того, щоб їх відкривати, нам і знадобиться архіватор! Архіваторів у наш час багато, проте, найпопулярнішим є архіватор WinRAR, який був розроблений програмістом з Росії!

Що ж таке архів? Давайте припустимо, що Вам треба на поштову скриньку комусь передати велику кількість самих різних документів! Подумайте, адже для передачі, Вам буде потрібно багато часу, щоб завантажити кожен файл, адже теку не можливо відправити поштою, та зате можливо відправити архів! Просто закиньте усі файли в цей самий архів, а потім передавайте! Простіше, чи не так? Але не лише це призначення служить для архіву, адже архіви ще стискають інформацію! Так, так, файли в архіві мають меншу вагу, ніж поодинці, так що саме це, найголовніше перевага в архіві!

Можливо Вам зараз здасться, що в устаноке архіву немає нічого складного, для Вас може бути і немає, та зате кожен місяць приблизно 2000 запитів в пошукових системах робиться саме по команді Як встановити WinRAR. За популярністю програма може порівняється з   алкоголь 120 або демон тулз для виртуальних дисків.

Цей архіватор можна викачати з офіційного сайту або ж просто знайти в Інтернеті, програма поширюється безкоштовно і можна легко знайти російську версію для неї, оскільки версій, які були перекладені з росіянина на англійський мало і думаю, що на неї Ви не наштовхнетеся!

Отже, тепер запускаємо наш викачаний файл, після чого натискаємо кнопку під назвою Встановити. От і все, установка архіватора почалася, залишилося дочекатися лише її завершення. Після того, як програма встановилася, нам запропонують список форматів, які повинен підтримувати WinRAR, а які немає, так що краще поставити галочок скрізь, якщо десь немає! Тепер натискаємо кнопку ОКИ. Після усього цього висвітиться щось подібне до купити, ліцензія, але це нам не треба, оскільки програма і так працюватиме на все 100 %, так що просто тиснемо на кнопку Готове.

Comments are closed.