Що важливо пам’ятати при купівлі домена

Ім’я домена, з урахуванням правильного підходу матиме значну роль під час просування. Усе СЕО оптимізатори вважають не за правильне починати купівлю посилань, доки не вибрано потрібне ім’я, яке відповідатиме сфері діяльності фірми, компанії, людини.

При вдалому підході ім’я домена матиме значну роль під час просування. Багатьма сеошниками купівля посилань здається не раціональною дією, якщо вона виконується до вибору імені домена, яке відповідатиме сфері діяльності, яка представлена на сайті.

Було б безглузде розпочинати не з доменного віку, оскільки це виступає, мабуть, найважливішим чинником просування. Оскільки старим доменам надається більша перевага ПС, вважається, що домени старі надійніше нових доменів. Коли вебмастер прикупив старий домен, то це прекрасний шанс наповнити сайт якісним змістом.

ПС зазвичай не видно вартості купівлі домена, зате видно час його реєстрації. Подивитися його можна також як дізнатися інформацію про домен – за допомогою спеціальних whois сервісів. Під час купівлі старих доменних імен ви отримуєте старі(перевірені) зовнішні гіперпосилання, а також вже існуючий рейтинг сторіночки. Посилання є і нерелевантні контенту, але усі відбивають непогану авторитетність і загальний рейтинг.

Важливо і релевантность доменного імені вмісту, який розташований на сторіночках веб-ресурсу. Коли ім’я домена має ключ, що просувається, можна сподіватися, що просування виявиться легше за відсотки на 25.

Comments are closed.