Brando – плівка для фільтрації дисплея iPhone від стороннього погляду

Люди завжди підглядають. У проведеному дослідженні з’ясувалося, що 70% користувачів переглядають чужий смартфон або комп’ютер, якщо побачать на нім презентації, документи, пошту, таблиці або інші дані, 15% з них спеціально шукають подібний контент, а 2% навіть запам’ятовують або фотографують інформацію.

Але особиста інформація повинна залишатися виключно такою. І для подібних випадків, в цілях збереження конфіденційного контенту від сторонніх поглядів, створена плівка для фільтрації під назвою Brando. Новинка, для захисту ваших персональних даних, отримала сумісність з iPhone 5/5s.

Аксесуар використовує технологію подібну до принципу мікрожалюзі, що обеспечиваюет 30ти градусний рівень огляду. У результаті, інформація, що показується на екрані, доступна тільки самому власникові смартфону, який не бачить спотворень і йому не видно втрата чіткості. Якщо подивитися збоку, можна побачити затемнення, а зображення буде нечитаним. До речі, якщо у вас виникли Глюк і проблеми з мобільником те на сайті http://apple 4you.ru/ знайдете інформацію про хороший сервіс центрі.

Плівка окрім забезпечення захисту особистої інформації на смартфоні Apple, запобіжить і ушкодженням механічного характеру. Дисплей створений із скла, що пройшло загартування, яке забезпечує надійний рівень захисту від зовнішніх чинників, при збереженні чутливості екранами. В цей же час плівка збереже чіткість і яскравість зображення, а також має властивості антивідблисків. За допомогою олеофобного покриття відбитки пальців не зберігаються, а встановлюється вона дуже легко. Ціна фільтрів Brando знаходиться на рівні 25 доларів.

Comments are closed.