Безкоштовні методи прискорення індексації сайту

Швидкість, з якою індексується сайт це, мабуть, основна проблема більшості вебмастеров. Далі описуються способи по прискоренню індексації інтернет-ресурсу пошуковими системами. Для того, щоб збільшити швидкість індексації не потрібні значні вкладення. Її можна зробити, використовуючи безліч безкоштовних способів. Одним варіант прискорення подобатися Яндексу, а інший Гуглу, і краще користуватися комплексним варіантом.

Безкоштовні способи активізації індексації

Створити правильну структуру веб-ресурсу. Треба встановити меню сайту так, щоб від основної сторінки до глибокої відвідувач добирався за 3 клика.

Виконайте внутрішню перелинковку ресурсу. Вона потрібна щоб зробити індексацію внутрішніх сторінок за короткі терміни.

Користуйтеся картою сайту. Обов’язково встановите карту сайту, це необхідно робити особливо для великого сайту зайшовши в кабінет вебмастера. У інтернеті також є велика кількість спеціальних програм і генераторів sitemap.xml. Вам треба виконати установку карти використовуючи код html, потім розмістити на глибині не більше 1-го клика з головної сторінки. Карта допомагає в отриманні індексації внутрішніх сторінок.

Зареєструйтеся в панелі вебмастера Гуглу і Яндекса. У офісі вебмастера є можливості для багатофункціонального контролю над веб-сайтом. Не треба додавати туди сателіти, щоб не отримати швидкий бан.

Додайте сайт в пошукові системи. Почніть додавання ресурсу на самих різних пошукових системах.

Зареєструйтеся в рейтингах. Вам треба пройти реєстрацію на Рамблер ТОП100, Livelnternet, а також Mail. Пошуковими системами відстежується рейтинг.

Розмістіть сайт в каталогах. Зареєструйтеся у відвідуваних каталогах. Усі пошукові системи мають свої каталоги Гугл – DMOZ, Яндекса – Яндекс.Каталог а Майл – Каталог@Mail.ru. Туди не так просто потрапити, проте не нехтуйте цією можливістю, яка допоможе вам в майбутньому.

Пишіть статті. Це один з кращих варіантів для прискорення індексації ресурсу.

Користуйтеся соціальними закладками. Активно додайте свій ресурс на відвідуваних сервісах закладок. Ці сервіси добре індексуються пошуковими системами. Туди можна додавати внутрішню сторінку веб-ресурсу, що не допустимо в каталозі.
Коментуйте на блогах. Пошукові системи часто переглядають відвідувані блоги, а будь-які коментарі можуть прискорити індексацію вашого ресурсу.

Відвідуйте форуми. Можна зареєструватися на різних відвідуваних форумах і додати декілька повідомлень. У підписі треба розмістити назву ресурсу.

Створіть блог на сайті. Одним з важливих помічників для індексації ресурсів є блог. Можна користуватися CMS WordPress, де є можливість пингования пошукових систем на сервіси.

Використайте E – mail розсилки. Цей варіант перспективний, щоб швидко проиндексировать ресурс. Використайте актуальний сервіс Subscribe.ru. Ваше завдання полягатимуть в організації 1-ої розсилки такою, що має посилання на ресурс. Далі розсилка розміщується на блозі, що допомагає в прискоренні індексації.

Кінцево це не усе способи по прискоренню індексації веб-сайту. Є багато платних способів, включаючи купівлю посилань. Не має значення, де вони отримуються. Треба просто частіше займатися оновленням контенту, не просто статтями, а продуманою і актуальною інформацією.

Взагалі усі ці індексації, розкручування – досить складні теми для початківця. І доведеться пройти довгий шлях від того часу коли ви не знали як вставити посилання в текст і до того, як зможете просунути свій сайт в пошуковій системі.

Comments are closed.