Вже скоро HTC One отримає Android 4.2

Після виходу флагманських смартфонів компанії НТС у березні цього року, вони відразу ж отримали в якості операційної системи версію Android 4.1 Jelly Bean. Через два місяці представники компанії вирішили відновити операційну систему для своєї новітньої моделі смартфону до найновішої версії.

Причиною такого рішення стало те, що більшості потенційних покупців зовсім не хотілося бачити в новітній версії смартфону компанії HTC One застарілу операційну систему. Такий вчинок виробника покупці розцінили як ненадійний. Адже, якщо компанія випустила свій кращий смартфон з не найновішої ОС, то означає не має наміру регулярно оновлювати її.

Після цього на аккаунті організації HTC в соцсети Twitter виставили повідомлення про те, що в найближчі дві-три тижні операційну систему в смартфонах компанії HTC One замінять на саму новітню версію Android серії 4.2 Jelly Bean. До речі, в інтернеті ціни в Allo.ua на телефони lg і HTC марки більш-менш доступні.

А також разом з цим флагманський смартфон обладнали безліччю додаткових можливостей. Він матиме блокування екрану виджетов. Розширять виробники і режими жестового управління, а також можливості опції Quick settings.

Нагадаємо, НТС(High Tech Computer Corporation) – це тайваньський виробник планшетів і смартфонів. Заснована компанія у 1997 року. Спочатку випускала ноутбуки і кишенькові персональні комп’ютери. У 1998 року компанія розробила апарат з сенсорним екраном. Через вісім років випустила перший у всьому світі 3G-смартфон. Опісля ще деякий час вже почала випускати в продаж смартфони на базі мобільної ОС Windows Mobile. А вже з 2009 року розробила перші пристрої на платформі Android. У 2011 році по ринковій капіталізації HTC обійшла Nokia.

Comments are closed.