Прості ефективні способи розкручування сайтів

Підняти рейтинг власного порталу – трудомісткий тривалий процес. Одним із способів заявити про своє існування являється реклама свого сайту на популярних ресурсах. Власне останні отримують непогані гроші за розміщення інформації про сайти. Сьогодні продаж посилань – вигідний спосіб отримати додатковий доход. Але перш, ніж зайнятися таким методом заробітку, треба розкрутити власний портал. Іншими словами спочатку саме власникові маловідомого сайту треба оплачувати виноски на своє дітище, щоб відвідувачі розкрученої сторінки переходили на сайт. Це один з ефективних способів просування порталу в маси. Найчастіше таким образів підіймають рейтинги інтернет-магазини, а також тематичні портали. Іноді це допомагає новим брендам заявити про своє існування на весь світ.

Рекламні статті

Велику результативність приносить розміщення прес-релізів. Ці статті важливі як для власників сайтів, так і для оптимізаторів. Опублікований матеріал на якісних порталах забезпечать стрімкий підйом в пошукових системах. Чим вище в пошуковій системі знаходиться сайт, тим більше людей його відвідають.

Будь-який інтернет-магазин прагне потрапити в першу десятку Яндекса і Гуглу(найбільш популярні пошукові системи). Річ у тому, що за статистикою при пошуку необхідної речі більшість людей відвідують тільки перші десять порталів, які видала їм пошукова система після їх запиту. Другий десяток відвідують одиниці, ще далі практично ніхто не йде. Розглянувши пропозиції декількох інтернет-магазинів, люди зупиняються на кращому, на їх думку, і більше не бажають витрачати час на пошуки, можливо, цікавішого сайту.

Також попадання в першу десятку інформаційного або тематичного порталу, забезпечує його власника можливістю збільшити прибуток. Адже реклама на таких порталах коштує великих грошей.

Comments are closed.