Нова версія популярного 3D-редактора

Випущена нова прогресивна версія 3D-редактора 3ds Max. Ця дуже корисна програма виходить в двох різних редакціях. Перша призначається для ігор, що займаються розробкою, і інших розважальних проектів, друга ж – для професійного зайняття архітектурним проектуванням.

Користувачі відеокарт NVIDIA зможуть оцінити прекрасні способи інтерактивної візуалізації, завдяки чому з’являється чудова можливість в реальному часі безпосередньо спостерігати за результатами зміни різного роду налаштувань освітлення, фактури матеріалів і геометрії простору. Графічне ядро підвищує продуктивність програми при відробітку складних сцен на сучасних апаратах.

Функція запису стану забезпечує можливість проводити захоплення, редагування і збереження поточного стану. Також в програмах реалізовані багато цікавих і дуже корисних можливостей, що дозволяють максимально ефективно використати ці програми для створення відповідних проектів.

P.S. Програмне забезпечення для комп’ютера – невід’ємна його частина будь то видалення вірусів, програвання фільмів або музики, а також роботи в якості дизайнера або програміста.

Comments are closed.