Збільшуємо продажі інтернет магазину

Створити інтернет магазин не важко, якщо взяти до уваги те, що зараз існує не мала кількість рішень по його реалізації, які є у відкритих джерелах інтернету. Тому створити власний інтернет магазин може навіть школяр за допомогою безкоштовного конструктора сайтів www.uCoz.ru.

Взагалі створити інтернет магазин не важко, але як зробити так, щоб люди купували товар у вашому магазині – задача для деяких важко вирішувана. У цій статті я хочу розповісти вам, на що необхідно зробити натиск, щоб люди активно купували товар у вашому інтернет магазині.

1. Найперше, на що звертає увагу купувати – це шаблон. Він має бути простим, не переобтяжений графікою і використати грамотне поєднання кольорів.
2. На сторінці має бути контактна інформація і адреса, якщо він у вас є, вашого офісу.
3. Ви повинні надавати максимум інформації про товар своїм покупцям. Адже, коли ви приходите в магазин за товаром, що цікавиться, – ви оглядаєте його, ставите питання консультантам. Іншими словами, хочете знати про нього все. У інтернеті такої можливості немає, тому треба надати, якомога більше інформації про кожен товар.
4. Реалізуйте систему відгуків про ваш магазин і про кожен окремий товар.
5. Якщо, ваш магазин не працює цілодобово, то дайте знати про це ваше покупцям. Розмістіть, графік роботи, наприклад.
6. Не працюйте по передоплаті. Отримуйте гроші на товар тільки при його передачі покупцеві, йому буде на багато комфортніше, якщо ви будите працювати за такою схемою оплати.

Comments are closed.