Google може говорити віршами

У Глобальній мережі з’явився незвичайний веб-сайт, який присвячений віршам, зробленим за допомогою автоматично пропонованих Гугл у міру введення тексту версій пошукового запиту. Ці Гуглостихи не лише лише оригінальні, але і дають можливість трохи краще упізнати людей.

Ресурс, що збирає машинну поезію, іменується Google Poetics. Розташовані на нім вірші виглядають як 4 варіанти запиту, що видаються пошуковою машиною услід за введенням в неї декількох початкових слів. З цієї причини кожен поетичний шедевр Гугл несе усередині себе анафору. Виходять оригінальні неримовані тексти, що змахують на японські танка.

Незвичайний блог був створений 2-мя фіннами: Р. Омахеймо і С. Нуитио. Алгоритм Гугл пропонує версії запитів вже услід за введенням декількох знаків, намагаючись вгадати, що конкретно бажає знайти людина. Комбінація цих пропозицій може бути смішною і маячною, а зрідка навіть глибокою, – цитує The Telegraph творців проекту.

Автоматичні пропозиції пошукової машини будуються на найпопулярніших запитах, таким чином гуглостихи дають можливість вивчити поведінку користувачів Інтернету, їх цінності і інтереси. Зрідка я замислююся про людей, що сидять удома при світлі монітора і забивають в пошукову систему чому я самотній або чому товстючі діви настільки вимогливі. Мені стає трішки сумно, – пише Нуитио. Російських віршів в інтернет-блозі доки немає, але, дуже ймовірно, що новітня мода скоро дійде і до нашої держави.

P.S. Окрім різних цікавих сервісів інтернет зараз активно використовується для покупок, так наприклад інтернет-магазин меблів в Москві де міститься уся необхідна інформація про асортимент куди зручніше за похід в звичайний магазин.

Comments are closed.