Пошукова оптимізація сайту

Для успішного запуску і просування сайту потрібна грамотна оптимізація. Оптимізація – це злагоджений комплекс заходів, який гарантовано підвищить позиції вашого інтернет, – ресурсу під час пошуку, тобто виведе ваш сайт в топ. Природно, чим вище ваш сайт – тим більше людей і потенційні покупці його відвідає.

Варто відмітити, що пошукова оптимізація – довготривалий процес. Починається він з аналізу контенту, формування семантичного ядра сайту, аналізу конкурентоспроможності в цій сфері і завершується довгостроковим плануванням, а так само, іншими маркетинговими рішеннями – акціями, контекстною або баннерной рекламою і іншими.

Процес оптимізації з роками еволюціонував. І якщо кілька років тому існувала біла, сіра і чорна оптимізація, то на сьогодні невдалі і не найчесніші способи відпали, залишилася тільки біла оптимізація. Відбувається це у зв’язку з тим, що пошукові системи часто міняють алгоритм пошуку, вводять різні фільтри і блокують сайти, які користуються чорною оптимізацією. Тобто, просування сайту з кожним роком стає все складніше.

Відмітимо, що серед обов’язкових для успішної оптимізації сайту, варто виділити наступні методи:

·  якісний аналіз проектів – конкурентів(порівняння, як мінімум, 10 – 15 сайтів з топа)

·  визначення ключових пошукових фраз або слів – ключів

·  оптимізація мета тегів

·  опрацювання кода сайту, що дозволяє скоротити час завантаження

·  маркетингові дослідження

Важливий момент – при оптимізації сайту в пошукових системах, украй важливе наповнення вашого ресурсу унікальним контентом – останнім часом роботи навчилися відсівати нецікаві сайти з неоригінальними текстами. Крім того інші методи внутрішньої оптимізації сайту як перелинковка і тому подібне також важливі.

Бот – пошукова система враховує так само час, проведений користувачем на сайті і глибину перегляду, – зайшла людина на одну сторінку або вивчив сайт досконально. Так само, роботи відстежують, чи затримав відвідувач увагу на якому – або модулі сайту, або перегорнув його вниз. Таким чином, система визначає, наскільки ваш сайт цікавий.

Відмітимо, що оптимізація сайту повинна, передусім, враховувати інтереси потенційного клієнта. І це не лише оригінальність текстів, але і технічні особливості, які забезпечать користувачеві комфортне знаходження на сайті. Тобто – оптимізацію графічної частини, швидку швидкість завантаження, відображення усіх елементів.

Comments are closed.