Російський виробник зацікавився брендом Love is.

Кіровський хладокомбинат має намір випускати морозиво під дуже популярною в 1990-х роки маркою Love is. Для цього комбінат планує оформити права на цей фірмовий бренд на себе. Вже була подана спеціальна заявка в службу інтелектуальної власності. За словами керівництва хладокомбината, на запуск бренду при сприятливому збігу обставин може знадобитися три місяці, оскільки термін дії патенту у основного виробника вже закінчився.

Були зроблені спроби зв’язатися з керівництвом турецького заводу Dandy Sakiz, що випускає жувальну гумку під цим брендом, але усі телефони виявилися недоступні, сайт компанії не працює. Тому вирішення питання очікується після контакту з виробником.

Під брендом Love is. випускатиметься ескімо, своїм смаком дуже схоже на смак легендарної жувальної гумки, а на обгортці будуть зображені такі ж малюнки.

P.S. Підготовка до езамену TOEFL iBT процес не простий, тому вам згодиться навчання toefl яке включає 48 годин зайняття з кваліфікованим викладачем + тренування в комп’ютерному класі.

Comments are closed.