Міжнародний зв’язок сьогодні

Сучасне покоління, яке вільно користується просунутими гаджетами, складно буде уявити, що деякий час назад було навіть складно подзвонити по стаціонарному телефону в інше місто, а про міжнародний зв’язок і мову не йшло. Для цього треба було звернутися в спеціальну службу, вона управляла міжміським зв’язком, після декількох деякого часу очікування, лунав довгожданий дзвінок і в трубці вам говорили: Ленінград замовляли? Говоріть. А як же зараз здійснюється міжнародний зв’язок?

Передоплачений зв’язок.

Світ за останні роки дуже сильно змінився, і зробити дзвінок у будь-яку точку планети не складає ніяких труднощів. Проблема, яка стоїть перед сучасними користувачами, – це можливість заплатити, якомога менше грошей за дзвінок, а краще всього, подзвонити безкоштовно. Перший спосіб нічим не відрізняється від старого методу дзвонити в інше місто, тільки замість зв’язківця, тепер на станціях працюють оператори комп’ютерів, а сам спосіб носить ім’я – сервіс передоплаченого зв’язку.

Щоб їм скористатися, спочатку треба придбати спеціальну картку, на ній буде написаний той максимальний розмір грошей, який ви зможете витратити за розмову. Потім набираєте номер оператора і тільки після цього номер вашого абонента. Економія дійсно є. Бентежить тільки одне – ця присутність в цьому ланцюзі посередника, отже, здійснювати дзвінки на стаціонарні або мобільні номери можна ще дешевше. До речі для власників бізнесу можна дізнатися де купити номер 8 800 щоб абоненти дзвонили взагалі безкоштовно.

Інтернет-телефонія.

Сучасні просунуті користувачі використовують для дзвінків куди завгодно не картки, а інтернет. Міжнародний зв’язок сьогодні здійснюють спеціальні програми, причому вони навіть входять в передвстановлене програмне забезпечення на багатьох покупних комп’ютерах.

Найголовніше, зв’язатися ви зможете не лише з іншим комп’ютером, але і з реальним телефонним апаратом. А гроші, які ви витратите на цей дзвінок, будуть мінімальні.

Comments are closed.