BRANDER – професіонал у сфері онлайн-бізнесу

Останнім часом все більше власників великих компаній і індивідуальних підприємців розуміють, що Інтернет дозволяє значно розширити бізнес. За допомогою веб-ресурсу можна в найкоротші терміни притягнути нових клієнтів, збільшити об’єми продажів і просто поліпшити репутацію фірми, зробити її більше впізнанною. Звичайно, займатися цим повинен справжній професіонал. Так, наприклад, компанія BRANDER пропонує свої послуги, про які можна прочитати на офіційному сайті http://branderstudio.ru/promo.html.

Асортимент послуг від компанії BRANDER

Звернемо увагу на те, що розвиток бізнесу в Інтернеті складається з декількох етапів. Дуже важливо, щоб на кожній стадії була підтримка висококваліфікованого фахівця, знайомого з усіма нюансами і тонкощами роботи онлайн. Саме такі люди працюють в BRANDER.

Не дивно, що сторінка http://branderstudio.ru/design.html може запропонувати комплекс послуг, який включає :

·  консалтинг;

·  розробка дизайну і юзабіліті сайту;

·  маркетинг;

·  розробка онлайн-продукції.

Варто підкреслити той факт, що бізнес в Інтернеті може бути представлений в різних формах : сайт-візитка, корпоративний сайт, інтернет-магазин, промо-сайт і навіть окремі посадочні сторінки. Крім всього цього, компанія BRANDER готова узяти на себе відповідально за розробку унікального мобільного застосування або веб-сервісу, а також за створення брендингу.

Щоб визначитися з вибором, користувачеві досить подзвонити по вказаних на сайті компанії телефонах. Один з досвідчених менеджерів BRANDER розповість про достоїнства того або іншого методу, зорієнтує за вартістю і термінами створення веб-продукту. Заявку також можна оформити за допомогою онлайн-форми(вимагається вказати контактний телефон, ім’я і електронну пошту).

branderstudio.ru

Comments are closed.