Чому саме WordPress став такий популярний і активно розвивається?

Вордпресс подобається дуже багатьом. Це дуже інтуїтивно зрозуміла і зручна система, на якій можна створити цілком багатофункціональний сайт, хоча і зустрічаються прибічники іншої думки, що заявляють, що Вордпресс це не CMS, а так, щось сильно несерйозне і полегшене. Сперечатися не будемо, кожному – своє. Проте варто відмітити, що для Вордпресса є вже не одна пара сотень плагінів(розширень), що дозволяють істотно збільшити функціонал і працездатність движка, і працюють ці плагіни нерідко не в приклад краще за подібні блоки, спочатку впроваджені в інших системах. Про простоту налаштування і установки Вордпресса і говорити не доводиться.

Відразу варто обмовитися: не плутайте скрипт Вордпресса з однойменним сервісом безкоштовних блогів WordPress.com. На сервісі ви можете зареєструвати аккаунт(згодом він вам все одно згодиться, якщо побажаєте створити окремий блог) і отримати сторіночку виду : marusyashkvarkina.wordpress.com. Скрипт можна викачати з WordPress.org, потім залити його на платний хостинг і набути свого персонального сайту виду : marusyashkvarkina.com. Різниця, думаю, очевидна. На своєму власне острівці ви можете творити що завгодно, і якими завгодно способами, вибирати не з двох десятків, а з використати готові wordpress шаблони яких тисячі, а за бажання створити і свій власний.

Напевно, ви звернули увагу, що в статті вживається то слово сайт, то блог. Насправді великої різниці між цими поняттями вже немає. Зараз можна будь-який блог перетворити мало не на портал, використовуючи усі ті ж плагіни. Так що обидва терміни цілком доречні. Є навіть такі сайти, які зібрані на Вордпресс, а в головному меню у них є пункт Блог, який може вести на інший, встановлений на піддомені Вордпресс, де автор веде невеликі записи-замітки, використовуючи його як записник. Реалізацій досить багато, і все вона гідні уваги і цілком унікальні.

Comments are closed.