Скайп надійний

Чи безпечний Skype з точки зору використання? Чи надійний Скайп? Відповісти на ці два питання не так просто. Надійність – річ абстрактна, і проаналізувати її досить складно. Щоб оцінити надійність Skype, треба розглянути ті або інші варіанти загроз, а потім визначити, чи може програма протистояти цим загрозам.

Надійність переговорів через Скайп визначається різними чинниками, у тому числі і надійністю комп’ютера з Skype і мережею для розмов. Надійність Skype залежить від деякої третьої сторони в мережі. Оскільки Skype потенційно може оновлюватися при кожному із запусків, безпека системи може змінюватися.

Відмінні риси надійності Скайпа :

1) Конфіденційність – система Skype не дозволяє стороннім особам підслуховувати чужі розмови.
2) Ідентифікація – викликаючи іншого користувача в Skype, ви можете бути абсолютно упевнені в тому, що вчинили дзвінок саме тому користувачеві, кому збиралися.
3) Доступність – випадки, коли розмови уриваються, украй рідкісні, а користувачі можуть зв’язатися один з одним, якщо у них обох на комп’ютері встановлена остання версія програми. До речі, якщо ви новачок в цьому, то можете шанувати як встановити скайп? щоб не вчинити ніяких помилок.
4) Стійкість – навіть якщо в роботі Skype виникли короткочасні порушення, то користувачі оперативно зуміють відновити зв’язок.
5) Цілісність – розмови по Skype і файли не ушкоджуються.
6) Сумісність – використання Skype не заважає роботі користувача і функціонуванню інших застосувань.

Comments are closed.