Смартфон Sony Xperia Z

Як повідомляє нас офіційний сайт японського розробника Sony, його новий флагманський смартфон під назвою Xperia Z вже готовий поступити в продаж на ринок Великобританії.

Нагадаємо, що новинка була представлена прес-релізом на всьому відомій виставці CES 2013, яка проходила ще на самому початку січня 2013 року. Ціна у Великобританії, до речі, вже відома. Sony Xperia Z буде доступний за ціною 520 фунтів стерлінгів.

Як вважають в компанії, це дуже хороша ціна для флагманської моделі, яка має дуже вражаючі технічні характеристики.

У своєму арсеналі флагман має 5-дюймовий екран із спеціальними програмними поліпшеннями(технологія Bravia Engine 2) і дозволом Full HD(підтримка 1920х1080 точок), 4-ядерний процесорний чіп Snapdragon S4 і 2-гігабайтний модуль пам’яті ОЗУ. Різні аксесуари для телефонів оптом будь то iPhone або Sony Xperia Z зроблять його ще більше функціональним і зручним.

Як відзначається в огляді Xperia Z, зв’язка процесора і ОЗУ забезпечує продукту гідний рівень продуктивності. У арсеналі смартфону є також дві камери. Основна камера має 13-МП матрицю і здатна записувати відео HD – формату в дозволі 1080p. Фронтальна камера має 2,2-МП матрицю.

Для зберігання призначених для користувача даних в Xperia Z відведене 16 ГБ пам’яті. Повідомляється також про те, що смартфон підтримує мережі NFC і LTE. У Великобританії Sony Xperia Z повинен з’явитися на початку березня. У інших країнах час появи смартфону у продажу ще не відомий.

Comments are closed.