Дизайнер показав прототип фотоапарата Leica X3

Відомий дизайнер Вінсент Селль офіційно представив персональний прототип інноваційного фотоапарата під кодовою назвою Leica X3. Слід зазначити, що на створення технологічного проекту дизайнера надихнув звичайний монокль.

Втім, зовні революційний пристрій швидше нагадує хокейну шайбу, а не професійну лінзу. Треба звернути увагу, що оригінальний фотоапарат Leica X3 складається з двох базових відділів. У одному блоці знаходяться об’єктив і матриця, а друга порожнина обладнана компактним екраном із спеціальними елементами управління.

Талановитий дизайнер повідомив, що унікальна камера автоматично включається, коли блок з екраном зрушується в певну сторону. Необхідно згадати, що розробник також передбачив передачу графічних знімків на будь-який мобільний пристрій.

Сучасний смартфон можна повноцінно використати в якості стандартної пошукової системи. На сьогодні дивовижний прототип фотоапарата Leica X3 ще не притягнув уваги великих виробників.

P.S. На сайті про промо коди можете знайти інформацію про все онлайн знижки, наприклад купон і промокод квелле понизить ціну до 70% на більш ніж 1000 найменувань товарів магазину Quelle.

Comments are closed.