Онлайн-кінотеатр ivi.ru запустив безкоштовний дитячий відеосервіс

Вітчизняний онлайн-кінотеатр ivi.ru представив дитячий відеосервіс, що об’єднує увесь дитячий контент сервісу. Раніше він був доступний тільки з основного ресурсу і програм сервісу. Тепер дитячі фільми, мультфільми і передачі перенесені на окремий сайт і в окремо мобільне застосування. Загальна кількість відео, завантаженого на deti.ivi.ru досягає майже 9 тисяч. Додаток і сайт не мають жодного посилання на ivi.ru, тому у дитини не буде можливості подивитися фільми для дорослих.

Новий ресурс розроблений на основі переваг дитячої аудиторії, тому deti.ivi.ru спочатку пропонує проглянути найпопулярніше відео, а авторизованому користувачеві пропонуються ті мультфільми або передачі, які він переглядав частіше за інших. Увесь контент сервісу розбитий на три групи: за віком, підлозі і типу. Відмінною рисою сервісу також є функція безупинного перегляду мультфільмів. Забудьте про пульти для телевізорів LG або будь-якої іншої марки, про програму передач, дивитеся все онлайн в інтернеті – так простіше.

Мобільна утиліта deti.ivi.ru доступна для усіх власників планшетного комп’ютера iPad і має усі функції основного порталу. Працює додаток як через мобільний інтернет, що надається стільниковим оператором, так і через Wi – Fi. Вже найближчим часом, як обіцяють представники сервісу, додаток можна буде безкоштовно завантажити з каталогу Apple Store.

Окрім мобільної програми для iPad і web – платформи планується просування сервісу і на Smart TV – інтернет-кінотеатр планує розробити додаток для телевізорів одного з великих виробників.

Інтернет-кінотеатр ivi.ru є найбільшим сервісом свого класу в Росії. У його каталозі налічується більше 65 тисяч одиниць відео – ТБ-програми, фільми, музичні кліпи і інше. За статистикою сервісу активна щомісячна аудиторія ivi.ru складає близько 10 мільйонів користувачів. Одним основних методів отримання прибутку – демонстрація реклами при запуску відео.

Comments are closed.